BioZombie Infection
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» server offline
reclamatie impotriva adminului Afrodita I_icon_minitimeMier Mai 23, 2012 5:03 am Scris de SaS*LeTTaL

» Plugin Administratori
reclamatie impotriva adminului Afrodita I_icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 4:46 am Scris de Admin

» Plugin ResetScore
reclamatie impotriva adminului Afrodita I_icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 4:43 am Scris de Admin

» Plugin No Team Flash
reclamatie impotriva adminului Afrodita I_icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 4:41 am Scris de Admin

» Plugin No Retry
reclamatie impotriva adminului Afrodita I_icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 4:33 am Scris de Admin

» Plugin C4 Timer
reclamatie impotriva adminului Afrodita I_icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 4:31 am Scris de Admin

» Plugin FuckOff
reclamatie impotriva adminului Afrodita I_icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 4:26 am Scris de Admin

» despre server
reclamatie impotriva adminului Afrodita I_icon_minitimeSam Feb 11, 2012 10:19 pm Scris de Admin

» Cerere Slot
reclamatie impotriva adminului Afrodita I_icon_minitimeMar Feb 07, 2012 12:37 pm Scris de gonzy

Statistici
Avem 59 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: OvyDannyel

Membrii nostri au postat un numar de 92 mesaje în 34 subiecte
Bookmarking social

Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa BioZombie Infection pe site-ul dvs. de bookmarking social

Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 5, Vin Aug 26, 2022 3:57 am

reclamatie impotriva adminului Afrodita

3 participanți

In jos

reclamatie impotriva adminului Afrodita Empty reclamatie impotriva adminului Afrodita

Mesaj  Dyllan Sam Ian 28, 2012 8:57 am

Mia dat ban permanent degeaba head te rog sa ei masuri numele meu in joc este Dyllan si te rog daca poti sami scoti banul

Dyllan
Membru
Membru

Mesaje : 7
Data de inscriere : 27/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

reclamatie impotriva adminului Afrodita Empty Re: reclamatie impotriva adminului Afrodita

Mesaj  Afrodita Sam Ian 28, 2012 9:04 am

Ti-am dat ban permanent pentru ca mai facut curva si cand omorai pe cnv strangeai de zeci de ori fraguri in + pentru aceeasi persoana , aveai 800 fraguri ... Si tu , exedus , kent , si cu fratele lu Yulya ati facut alianta sa ma scoata stiu asta !

Afrodita
Membru
Membru

Mesaje : 3
Data de inscriere : 22/01/2012

Sus In jos

reclamatie impotriva adminului Afrodita Empty Raspuns

Mesaj  Admin Sam Ian 28, 2012 10:06 am

Dyllan a scris:Mia dat ban permanent degeaba head te rog sa ei masuri numele meu in joc este Dyllan si te rog daca poti sami scoti banul




Daca se poate, vreau sa vad si eu imaginea cu problema. Fara dovezi, nu pot lua masuri.

TOPIC REZOLVAT. INCHIS.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Mesaje : 44
Data de inscriere : 13/11/2011

https://biozombie.forumgratuit.ro

Sus In jos

reclamatie impotriva adminului Afrodita Empty Re: reclamatie impotriva adminului Afrodita

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum